Leden 2012

Oh just do watcha want, watcha want ))

12. ledna 2012 v 19:20 | Brr*
Asi ahoj?
Jsem opravdu hrozná a příšerná. V roce 2011 jsem napsala pouhé ubohé 4 články?!!Ještě ke všemu mé úžasně trapné deníčky :-D,opravdu je o co stát -_-..
Možná že mě to blogovaní přešlo.Alespoň o minulém roce se to dá říct. I když. Někdy má ohromující chuť napsat nějaky strašně poutavý článek. Rozumná volba slov,trefný a přesný, žádající si pochvalu. Ne nějaký deníček. Nějaké pořádné téma. Něco co spousty lidi nadchne a budou si žádat přídavek. Nějaký deníčky - s těmi si můžete jít vycpat prd*l ;-). Co třeba psát svoje myšlenky,nápady,vize? Nebo vás opravdu zajímá co jsem měla včera k obědu? Jestli ano,je čas se zamyslet. Proč nepíšete něco opravdu nápaditého? Místo toho na blog.cz vidím stále horší a opravdu trapnější články. Jistě já mám co říkát,když nebudeme počítat mé 4 ubohé články,po roční pauze. Měkteré blogerky však stále dokážou překvapit;-).Rady a tipy jsou většinou užitečné. Kdyby jsem na 3různých místech nečetla to samé(narážím na kopírovaní!) bylo by to ještě lepší.
Chápu,nikdo tohle moje kecaní nebude brát vážně,dal budu nucena číst si hrůzné :-D články. Ale já to prostě musela napsat,nějak se zapojit a snad i přispět k lepším článkům.
Sbohem:-*
A pusťte si todle -.- -