Únor 2011

Weeej*

2. února 2011 v 14:59 | Brr - blbá
Wééj,nebo héj gáájs :DD
mám se libově ♥.Dneska jsem byla u zubařky(O.o) ale jako dobrý hlavněže jsem nebyla ve škole :DD.
Ou,pardon jestli jsem tu nebyla,ale škola byla silnější než já ://.Musela jsem se učit,učit,učit,abych to zachránila,ale musim říct že i přez veškerou snahu,kterou jsem vynaložila se mi to moc nepovedlo :/ :D.Mám dvě trojky. Brr://///. Tohle pololetí musím máknout,to je jasné;)).
Ále,nechme školy jdu si stežovat.Mám totálně pošahanou kamarádku,která si pořád musí něco dokazovat.Postižačka.Mám teď skvělý,úžasný,jedinečný kamarádky - Bernie(to není její skutečné jméno,tim se jí jeom tlemíme;DD,jmenuje se Anežka:DD),a Barčuu^.Juchůů jsou fakt skvělý ;*.
Neřikám že Annu posílám do píči za to její trapný chování,ale chci si od ní "odpočinout".Je prostě divná,já jsem si domluvila s mejma zlatama Prahu(kino,starbucks,šoping) a ona nás samozřejmě slyšela,takže hned ten den musela do Prahy s tamtou krávou,doušovou,o který mimochodem na každym vochcanym rohu prohlašuje že je to píííč* :DDD. Jouu takovou vypatlanou dillinu mám za kamarádku:DD trapka žárlivá :DD.
Pfff. Stejně mám víc.Mám dvě úžasný kamarádky,a další a další lidi;)).Nehorázně se teším na ten Pátek,Prahuu atd ;)).
A už chci léto! Já vím,miluju zimu,sníh,koulovačky aj.,ale léto je nenahaditelné♥.Takže jsem se musela vyfotit s brejlemaa;O :DD.
Tuu ↓
jabadabadůů
Omlouvám se za překlepy,mám novou klávesnici,a blbě semi s ní píše:// :DDDDD
Páááááá ♥ ;**