Prosinec 2010

Pfff?!

30. prosince 2010 v 20:35 | B^
Tak a dost.
Zejtra je silvestr,a vy si všichni co někam jdete vyližte kapsu,protože vám strašně závidm!Já musim bejt doma,doma,doma a taky se musim nudit,nudit,nudit.Díky mami!
Pfff sem se naštvala.Chjooo.Nemám dělat průsery.Ale za to já přece nemůžu.A taky se vsadim že si zejtra na facebooku budu číst : ,mám kocovinu' nebo ,je mi stráášně špatně' nebo ,včerejší silvestr úplně nejlepší'.Asi se naseru a zdrhnu.Jako z domu:DD.Néé na to já nemám:DD.Alespoň se budu moct učit.Háhá.Nebudu:DDD.Asi si dám zase zejtra GTA: San Andreas:DDD.Droga moje♥).
Joo dneska sem se zase fotila:DDD,výtečný:DD. Četla jsem Rozbřesk a přitom poslouchala MUSE♥ lásky moje:DD.Joo další z unuděnejch dní co by člověk nejradši vymazal z hlavy.Hlavně sem přemejšlela jaký by to bylo bejt upírem.Takový chromý myšlenky mám :DD.Ale to je vždycky když čtu Rozbřesk.Poprví to bylo zrovna tak.A až ho dočtu budu zase cejtit takovou tu tíseň jako kdyby utekl můj miláček psí.

Jooo čumim na Mrazíka.Ale nemůžu se soustředit,protože už tady píšu romány:DD.
čuuuuuuuus♥

Mám vztek.A radost.

28. prosince 2010 v 20:20 | B^
Tak to je výtečný!
Joo jdu si postežovat,mám staršněj vztek¨!Ale ne na sebe na tu krávu svojí ségru ona je tak postižená nenávidim jí! Ať chcípne kurva píča!Mám chuť jí tu okurku omlátim o hlavu!!!
Tak už jsem to ze sebe vytřískala.Nejlíp by to šlo s Rozbřeskem.Takže se snim asi zakuklim:DD.A potřebuju novej desing.Nutně!.
A zejtra jdu s kámoškou ven.Tak už to bejvá;někdo vás nasere, druhej poteší.
Mám rozepsanej článek,kterej se musí dotknout snad každýho z nás.Dodělám ho,a zejtra zveřejnim.;).

Tak já jdu zahučet do Rozbřesku;*.Páá;*

Vrácím se sem?Joo,a už se mě nezbavíte.:DD

28. prosince 2010 v 16:12 | B^
Čuus.
Tak jo přiznám to.Po blogu se mi stejská.Hodně. Mám strašnou chuť psát članky, srát vás s tim jak se mám, na koho jsme právě naštvaná, co budu dělat, ale hlavně psát články co mě opravdu baví; například : Testy na zvířatech, Fashion:D,atd.

Teď vás budu srát tím co jsem našla pod stromečkem :D :
Byla jsem nadmíru spokojená. Dostala jsem novej foťák, v pořadí 3 :DD,tu nejúžasnější ságu twilight(knižní set v tý černý krabici,v tvrdejch deskách a já to prostě vyfotim a ukážu:DD),hadry,biliardu šminek,voňavkyy,naušnice,zrcadlo♥),a další píčovinky♥.
Jojo výtečnej byl Ježíšek,výtečnej.Nejvíc dárku dostala Mamka,chm,to se dalo čekat;DD.

Zachvilku máme návštěvu takže mi mamka vyhrožuje že mi odpojí net z ntb jestli okamžitě nezačnu uklízet:DD Bóóže ta se naotravuje:DD.Ale net je mi milej, takže já letim! A věřte mi že se dneska ještě ukážu! Mě už se jentak nezbavíte!:DD ♥