Září 2010

~Be Ok~

26. září 2010 v 18:19 | la Brr~
Hey ;*
Takže teď mi nálada skvěle "vyběhla" nahoru ;),sis s Tomáše(její přítel :D) jedou do Prahy ( k němu domu ;)) takže tady budu sama... *YAHOO* :D:D
Takžee tenhle song (je z reklamy na Opel Merriva ;)) se skvěle hodí :D:D Be Ok ;*


New dess ^_^

26. září 2010 v 16:28 | La Brr^^
*YAHOO*
Mám novej dess :D:D Fialovej ;)
Lajk? ♥

Ups :D

26. září 2010 v 14:35 | la Brr^^
Hey Guys ;*
Noo..Tak nakonec fakt nic nestíhám :D :D. Né že bych neměla čas,to jsem spíš líná :D,ale teď čas mám takže je to okey :D:D.
Kde sem byla ten skoro měsíc? Ve škole,doma,s Marw),s Ann),dělala hnudný domácí práce :3 :D:D).
Takže tenhle den mám čas(i když furt čekám jestli někdo nebude chtít jít ven,v gumákách a pláštěnce:D:D) určitě se budu táák nudit že budu psát a fotit :D:D:D.Malinko mě rozptyluje že mám sis a jejího přítele doma,ale zavřu se v pokoji a budu psát, o těch strašně duležitejch věcech jako je škola,známky atd..:D:D.
Začnu ŠKOLOU - Znáte ty kecy že teď se de do osmičky,že musim máknou atd? Tak tohle jsem si řekla taky dokavaď jsem nedostala první 5. Jak jinak než z Matiky.Kurva já toho idiota učitelskýho nenávidim,mimochodem je to můj třídní :// :D:D:D.Mám od něj i domácí úkol navíc,nasrat!Prostě matika je napíču:D:D:D
Pak DOMA - Je to okey,nehorázně se tešim na France,ale děsně me sere když musim uklízet - nebo venčit čokla..Brr:D..Zrovna dneska mě čeká luxování! Ahh jen to ne :D.Hey a málem bych zapoměla že je tady ta sis a Tomáš(ten její přítel),to je úžasný :D:D..

Teď mě něco napadlo - a - vypadá to dobře :D:D
Snad ještě něco přídám zatím báááj ;*

Makeup^^

1. září 2010 v 16:34 | little.miss*) → la Brr^^
Tak už to mám :)
A ještě chci říct že moje nejoblíbenější značka "šminek" je Oriflame(je to přírodní kosmetika,která netestuje na zvířatech! Takže pro mě jasnej favorit číslo jedna :D ;))Takže 5/6 mých nejpoužívanějších věcí je od Oriflame :)
Dala jsem to do společné fotky a k tomu čísla ;)
clic c.č.

Yeah!

1. září 2010 v 15:39 | little.miss*) → la Brr^^
Takže..Přežila jsem! První den ve škole,první hodina přesněji.Ehm, dalo se čekat že nikdo nezapoměl jak jsme naší bejvalou třídní (ale zasloužila si to) srali :D.Hnééd jsme dostaly přednášku,jelikož pan učitel je velkej kamarád naší bejvalí třídní,furt mlel jak jsme nevychovaný,jak nás v příštích několika měsících nehodlá překřikovat atd... :D.Typický kecy,zná každej :D.
A protože jsem se nudila,donekonečka čuměla na blogy růžovejch slečínek :D(je to ironie lidi :D),mě napadlo vyblejsknout šminky který běžně používám ;).Já osobně jsem strašně ráda že mi je kupuje mamka, protože moje kapesný by na to asi nestačilo/koupim si spíš naušnice než řasenku :D,tak jsem fáákt vděčná :).

takže to tak nějak udělám no, a dám to sem :)
 zatím bááj ;*