Srpen 2010

The End..^^

31. srpna 2010 v 15:40 | little.miss*)
Hey Guys!
Ne já nekončím. To PRÁZDNINY!Ale rozumnej ,vyspělej člověk si řekne : "Nevadí,budou přece další ne?" :D. Je to ale stejně zvláštní..určitě to jít po dvou měsících do školy, vstávat (v mém případě ;D) v 6:40, dělat domácí úkoly :D.Ehm serou mě lidi to píšou, "teď jdu do 8. a budu se muset víc učit a nebudu mít čas na svůj blog,a bla bla bla."Tohle já psát nebudu.Jo osmička do který teď jdu,bude záležet na známkách,ale všichni tvrdí, že sedmička byla těžší ;).Takže ne.Když jsem na tim přemejšlela vždycky si najdu pár minut pro něco svýho, mimochodem,jdu na divadlo :D ;) jo jdu do "lidušky" (umělecká škola v Berouně Dr. Miluše Lidinské ;)) jdem tam teda s kámoškou,náš "velký sen" :D,tešim se :).Nejhorší pro mě je něco říkat před známýma ale když tam jsou cizí lidi,seru na trému a divadlo si vychutnávám :). Už jsem se i spokojila s faktem že nikdy nebudu moct hrát nějakou "něžnou divu" :D protože se svejma 172cm se vyšší něž kdejakej sloup :D jsem přehnala, ale jsem větší než většina kluků :D.Podle toho co tam stojí na tom letáku by nás vedla učitelka! Což je skvělý,učitele nemusim :P :D Sakra, letos budem mít za třídního ne učitelku,ale učitele! Ehm, naše "bejvalá" z nás má pocuchaný nervy :D,jednoduše, která pak učitelka by snesla kdyby na ní celá třída řvala že je postižená a neumí učit? :D No ale byla fakt děsná :D


Pff tak jsem toho napsala fakt dost :D
Nebyla jsem tady dlouho,protože poslední dny prázdnin jsem si do jisté míry fakt chtěla užít, a taky užila ;).
Ehm, teď mi 3 dny bylo blbě,tfuj..No musim se mrknout jak to vypadá s mou taškou do školy,v jakym je stavu,ale nejvíc by mě zajímalo kam jsem jí hodila 30.6. ? No jeden velkej otazník :D
tak já letím mějte se a posledních pár hodim prázdin si užijte ;) :*

Rose^^

18. srpna 2010 v 18:01 | little.miss*)
Tak jsem štrachala v compu,a najednou jsem jí uviděla.Maximálně jsem nechápala proč jsem jí nikam nedala,ona je podle mě,jedna z mála mých povedených fotek ;).Trošku se mi zdá že sem na ní zamračená,taková naštvaná.Nebyl to záměr to určitě ne :).Nejvíc se mi na ní líbí že moje oči maj stejnou barvu jako triko,a růžová barva dělá zajímavej kontrast ;).
Nechť se líbí :)
hjjáá

Ježiši!

18. srpna 2010 v 17:32 | little.miss*)
Hey :) ♥
Já nejsem normální.Právě jsem skurvila polívku.Z pytlíku.:D.Má v sobě hrudky,a zespoda se "malinko" připálila :P.Ale utěšuju se,třeba byla prošlá :D.
Tak dneska jsem si byla udělat novej pas,protože ten starej,chudáček,propad :D.Pff,zas na tý fotky vypadám jak koko.:D.A pravě jsem si připomenula jak se strašně těšim do ty Francie :).S Gandulií ♥,a asi sdalšíma 38 lidma :D.No paráda :D.Tam sice se učim už od 6.třídy, ale tak asi stejně budu používat English :D.
Há ještě jsem nepsala o Ne,Po a Út :D → ty dny jsem byla u Andy :).V Ne jsem šly ven,(ona bydlí ve vesnici nad Berounem,Tetín se to jmenuje :D,z Berouna maximálně 4km ale pořád do kopce :D).No tak jsme šly ke hřišti,s colou,červenim vínem a s nápadem vožrat se :D.Ehm,nemusim řikat že se nám to povedlo to bylo jasný :D.Ráno mě bolela hlava,a břicho jako svině! :D
V Po jsme pro změnu jely večer mrknout se do Srbska na kolech,já myslela že vypustim duši,takovej mohutnej kopec,no ty píčo :D,Taky sem celou cestu nadávala :D
No a v Út ráno jela andy na koně a to už jsem jela domů :)..Klidně bych o zopákla,což asi hodláme udělat ;).
Jinak teďkon tak nějak se snažim dělat GRAGIKU  :D.Tak nějak my to nejde :D :P.Takže se jdu ještě v tom nimrat,a pak se skusim něco dát ;) ;* ♥. Báj *

Boring day//

14. srpna 2010 v 13:03 | little.miss*)
Hey ♥
Dnešek je fakt divnej.A nudnej.
A hlavně jsem nasraná na Marw(( , protože se vůbec neozvala,nic prostě nic! Tak co si o tom mám myslet,když něco slíbí a pak to nesplní.Myslim že je s Kristinou.Což jenom utvrzuje fakt,že je prolhaná.Fajn.
Now : Mám spálenej prst, protože jsem kráva ,peču kuře a když ho chci vyndat tak si vezmu jenom jednu utěrku(ještě ke všemu blbě,tak že mi čučel jeden prst), no a šáhnu na ten pekáč,a pak už jenom "kurva to pálíííííí" :D.Ale to kuře je dobrý,no aspoň něco :D :).
Mám v plánu ještě něco upíct,ale asi se zmůžu jen na Banány v čokoládě :P :) ♥

Tak já letim pá :*

Done!^^

13. srpna 2010 v 15:14 | little.miss*)
Hey :)
Tak a je to hotovo ;)Dess je nový :D
Možná malinko nedořešení,ale tak aspoň nějaká změna :P
Á mázéc lidi , Friday the 13th :D
Miluju také pátky ♥
Magic :D

Á viděla jsem v obchodě Reflex, ojaj málem sem se lekla, no tyvole, oni tu Natalii Sadness dali na titulku, a řeknu vám dvakrát skvělá fotka to neni :D :D

No nic tak já mizim, čerpat "magické" síly :D ♥
Mějte se brouci ♥

Storm,scary^^

12. srpna 2010 v 15:38 | little.miss*)
Hey :D
Tak nám "trošičku" prší :D.Tyvole tak hustej déšť tu snad ještě nebyl.Brr.Grr.Ááá já se samozřejmě bojim žéé :D.A to jsem chtěla jít na brusle :D.Ještě že jsem si to rozmyslela, teď když vidim jak všechno lítá vzduchem,jsem fakt šťastná :D. Takže nezbývá nic jinýho než tady rabovat ledničku :D.
Je fakt že bych mohla dodělat ten dess :).Pozadí mám, ale ještě pár detailu mi chybí :D,no jako obvykle :D.
Fíí ten déšť vypadá fakt děsivě :D
Tyvole a ono i hřmí.
Bůů ,Mamí kde seš? :D
Ááá i blesky jsou na pořadu dne :D
Jenom doufám že nevypadne net :D

Chi Báj :-* ♥

Bloody finger, aww^^

11. srpna 2010 v 15:43 | little.miss*) → Rose^^
Hey :D
Tak fajn , nesplnila jsem to. Nebyla jsem tu :D.Když já mám pořád co dělat :).Třeba například tu book :D,myslím že to budě něco převratného :D.
Hey, co to je zas za fenomén Natalia Sadness? :D Takovejch parodii na to je její video :D. Ale vůbec nechápu jak ji někdo moh protlačit až do Reflexu? Ehm.Ehm. :D. A taky to jak mluví :D.Nehodlám se do nikoho navážet ale to je moc :D.Ale moc se mi nezdá že by ho měla skreslenej :D.
Někerý věci fakt nikdy nepochopim :D.

Tak nic :D. Teď skoušim dát dohromady novej dess,tenhle je tu už moc dlouho :D
Možná že tu bude ještě dnes?? ♥
Báj :-*

Whoa. That's enough!

8. srpna 2010 v 21:58 | little.miss*)
Awesome!
Áááá.
Je to vážně děsivý.
Áááá.
Vážně mě sere ta bff.A terorizuje mě sestra.A rozčiluje mě to ohavný počasí.A zbláznila jsem se.Uklidila jsem celej byt,bez zbytečnejch keců a z vlastní vůle.A teď jsem chcíplá.Unavená. A koukám na Tv. :P . Myslim že jsem se někde praštila :D .♥.Muhah ale přesto se cejtim dobře,tak nějak.Docela. :) .
Fajnéé to bylo včera a dneska s Marw)).

Zejtra 100% příjdu :D.Vážně. :D

false friend,not friend^^

3. srpna 2010 v 19:31 | little.miss*)
Hey everyone :D
Táák nevim jak dlouho jsem tu nebyla (?),ale za ty dny se toho změnilo dost,a já dostala chuť to napsat :).
Tak to vezmem dopchichgichi pár bodů - 1) Vrátila se mi moje bff (tak už tedy nevím jestli bff,ale k tomu se dostanu)
                                               2)Vypadá to, že si našla novou bff nějakou Káju.Fajn.Dobře.To beru. Její věc přeci.Ale nemůže po mě chtít aby mi bylo jedno že má new bff (bacha nebylo to vysloveno,že je to bff,ale vypadá to tak,a mě je z toho na blití :/)
                                               3) Mám s ní jít na koupák(on to neni úplně koupák,ale to je fuk) a popravdě se mi tam nechce protože tam bude ještě jedna pitomá kravská kámoška Pavlína. Hey větší vtěrku neznám :D :D . (a to jí je 11?) Fakt na píču :/.Ale chce se mi vidět Anču(moje bff(?)) a ty otázníky v textu si chci vysvětlit.
                                               
Dneska a včera jsem si spravila náladu s mojí skvělou Marwie :)) To je takový sluníčko :)) Skvěle rozesměje :)).

takže asi tak nějak :D

Bye*bye* :-* ♥