Červenec 2010

Jokes? I Hate.^^

26. července 2010 v 13:44 | little.miss*)
Oh.
Zarazil tě titulek?! Jokes?I hate.(Vtipy?Nesnášim.)
Je to pravda. Nesnášim vtipy, né ty psaný ,ale třeba Apríl(ten mi leze na mozek). Příšernej den kdy si z tebe všichni dělaj srandu. Tyhle vtipy já nesnášim. Brr. Vrr. Grr.
muhaha
Hey měnim téma :D
Takže dneska to vidim na dvacáté shlédnutí Eclipse :D (!) :D,Jelikož jsem se zbavila povinosti uklízet (dneska moje ségra) budu se jenom poflakovat a nabírat energii.
A taky mě nasrala kámoška tak se musim uklidnit.(Děsně retardovaná Andrea :/) ta dokáže tak zmrvit náladu že máte chuť jí poslat do prdele ve všech jazycích ,protože máte pocit že vám dostatečně nerozuměla (:D).

:D tak já jdu na to Eclipse :D :D
Bye*Bye* ♥

Kiss^^ ♥

25. července 2010 v 13:38 | little.miss*)
Wow :* ♥
tak jsem chtěla mýt taky nějak vyfocenou pusu a myslim že se to povedlo :))
Je to upravený ,ale ne vyretušovaný!! :) (já sice retušovat umim,fakt skvěle učila jsem se od tý nejlepší ♥ :),ale nedělám to!!
Někteří lidé jsou hezký,i bez retuše,ale stejně to vyretušujou,fakt hrozně (viz. LadyVanilka,Te-rez-ka,a další... ) Já to nechápu jsou tak hezký a retušujou se takovym zbůsobem - blejt -blejt :D

Tak posuďťe :) :
fff

sometimes I'm really happy^^

24. července 2010 v 19:39 | little.miss*) alias Baru.Vampire^^
Hey everyone :)!
Tak včera jsem tu nebyla :P,žádná škoda :D,aspoň jsem poznala že nebudu tak počítáčově závislá,jak jsem si myslela ( a můžu jenom říct,jedině dobře :)). Včera jsem skutečně neseděla na prdeli , já se snažila být "Actiongogog" a byla jsem skutečně šťastná,i když jsem celej den byla sama.Já prostě šla ven.Úplně sama.Ale jo.Bavila jsem se. Křičela na celou zavadilku "I belive in Vampires " :D pak se tlemila těm vydlákům tam jak čuměli :D.Pak jsem šla pro svýho doga ( tu bestiální hrůzu, která mě jenom štve jak se ukrotně brání loužím :D ) Venku bylo nachcáno,já měla holinky a brozdala jsem,smála jsem se dogovi a byla opravdu šťastná :).Sice je lepší být venku s někým ale přeci jenom to jde. Alespoň jsem nachvilku ,,vypla" :)).A večer písla Barče,prej je v Kolovči v Po se má vrátit tak se snad potom domluvíme na nějaký ten Sleeping :)).Takže pochopitelně, tešing,jak by napsala Míša Kočová :).Taková ta holka co má nejvíc stylu z celý školy ;).Ale je v pohodě :).

Kdyby někdo chtěl Official profile Roberta Pattinsona on Facebook ,ať napíše na e-mail,ráda mu ho napíšu,já to nechci moc zveřejňovat už teď se musel přejmenovat,protože má asi 3 tisíce přátel tak se mu nedivim :).


Pac a pusu,pac a pusu vaše Super drbna :D :D Hey tak už mi zní hrabe :P :D :D
I'm sorry :) :D

so Crazy*^^

22. července 2010 v 17:54 | little.miss*)
Ahoj :)))
Tak koupák včera sice nevyšel,ale stejně jsme se s kámoškou nějak domluvily a šly do letňáku :)),hey můj Affíku TYUM@ :D my taky byly na Shrekovy akorát ne 3D :D :D prostě Berounskej letňák co by jcrazyste čekali ? :D :D :D
Ale domluvily jsme se že když nám do toho nic nevleze tak zase půjdem na Zatmění♥(Twilight saga)(sice jsem ho viděla asi 3x ale prostě,vidět ho můžu kolikrát chci,prostě nikdy neomrzí :))
Tak pokoj superkrásně uklizenej,pes vyvenčenej,a teď už jenom zewling :)).Jenom asi přepadnu ledničku :P,protože mám hlad :// :D :D.
Hey a na zejtra nic ://.Moment,možná že bych už konečně jela pro to CD Muse? Hey to bych mohla :)) ;))♥.

No tak Bye*Bye* já běžim vyrabovat ledničku :P Pááá ♥

Today? Totally shitty.^^://

21. července 2010 v 15:37 | little.miss*)
Hey no tak dnešek totál na píču ://
Samozřejmě že ten bazén neklap,protože se Martička musela starat o Nelu.Hm.Hm.No,asi nebudu daleko od pravdy když řeknu že na mě sere.(Vim to přotože takhle nějak se vymlouvala,Tině,psala mi to(Tina)).Co s tim nadělám :D.Se tomu můžu jedině zasmát :D.has perfect
Tak jsem aspoň vytáhla doga ven :D.Sem mu moc nechtěla,ale mě se podřídit musel :D.
Musim uklízet :///,prej tu za chvíli bude návštěva,a tady je pěknej bordel(moje práce :D) :D.

Ou Jea našla jsem cenu toho CD Muse :D,překvapivně levný :) (cca do 3 stovek :))Tak jsem měla strašnou radost :D.No a teď štrachám posters* :D :D ,akorát mě sere že se musim dokopat si pro to Cédo jet :P.To nebude lehký ://. :D Jsem strašně línááááá. :P.
Hey No tak já letim určo sem skočim, nemám nic jinýho na práci :D(kromě toho bordelu za mnou :D)

  Bye*Bye* ♥

Tomorrow?Maybe pool.^^

20. července 2010 v 18:55 | little.miss*)
Hey:D
Tak zejtra možná Bazén :D Ou Jea(spravný název je Yeah,ale já to počeštiňuju :)) :D
Tak dneska totál zabitej den.Nudou. :D :D Já celej den skorogogo nic nedělala (omezila jsem se pouze na - Ikariam,Fcb,blog.cz, vanu a úklid gauče :D).
Jak řikám jestli ten zejtřek neklapne, tak asi umřu na nudu :D :D (dá se na ní umřít? :D) A jinak už je 20.července a já si řikám kurva to to letíí ://.Bůů.Béé. :P :D :D.Zase celej den na droze jménem Muse ♥ :D já z těch soungu chcípám ;) :D.Nejlepší.Nejoriginálnější.Nejkrásnější.Nejúžasnější. :).♥.Drug.♥.;).
Jůů a v knížce jsem pokročila o 2.kapitoly :P Když se podaří,co podařit se má... :D :D :D :D

Přestávám :D Jebe mi :// :D :D Martííííííí musíš ven! :D Já se vážně zjebnu :D

Bye*Bye*

My friend.^^

20. července 2010 v 13:57 | little.miss*)
Hey everyone :) ♥jea

Jednou jsem jí to slíbila,a sliby se maj držet :).
Kamarádka si založila blog o skupině Emily's Army.
Více tedy na jejím blogu tady.

Tired.Maximum.^^

19. července 2010 v 19:35 | little.miss*)
Hey :D
Tak dneska skvělej den :D hlavně že jsem si nařídila budíka,abych stihla jít do města v čas a neprošvihnout Barču :D :D.Echm - nestíhala jsem :D . Vstala jsem asi tak v 10:35,a to mě ještě probudila esemeska ne budík! Já ho vyhodim z okna,zmrda jednoho :D :D.Tak jsem urychleně odepisovala,že teda okey(nejdřív ten čas byl 11:30 a pak 12:00) a samozřejmě - nestíhala jsem :D (taky kdo by stíhal za hodinu,umejt si vlasy,oblíct,namlovat a přitom odepisovat :D →nemožné :D) takže jsem nakonec odešla v 11:52 a to jsem měla vyjít nepozději ve 40!!!!! Takže tam na mě čekala 15minut :D :D a myslela že mě zabije :D :D →ale stejně skvělej den ♥ Dík Barčo ♥loveja
Takže dnešek byl uspěchanej ale pěknej :)) Muhah a teď se jdu vrátit k psaní knížky* ♥ (zjistila jsem že se my líp píše,když poslouchám Muse ♥ Já se musim dokopat k tomu zajet do Prahy pro cédéčko ♥

Já letím Bye*Bye* ♥

End for today^^

17. července 2010 v 21:30 | little.miss*)
Tak pro dnešek končím :)
Já myslela že zase vydržím celou noc,ale popravdě na to seru :D Jsem unavená a chci zítra brzo vztát abych mohla dodělávát můj příběh :D (vlastně knížku) :)
Jinak nálada ze vylepšila s vidinou mého pondělního setkání s kamarádkou Barčou :)

Bye*Bye* I go to the bathroom* :)

Today?..Rainy day ://

17. července 2010 v 19:49 | little.miss*)
Ahój :D
Dneska jsem vztávala v 14:39 a byla na sebe patřičně nasraná :D.
1)Nestíhala jsem uklidit
2)Prošvihla snídani a oběd :D
3)Spala jsem fakt dlouhogogo:D
Ale jednu výhodu to mělo : když jsem se vzbudila nikdo nebyl doma :D :D všichni někde byli,a asi za 2 hodiny se vrátili,všichni promočeni,nenávratně nachlazeni :D :D takže jim tady vařim čaj a pochechtávám se jak jsou všichni(sestra,mamka,taťka) takový "zmoklý" :D :D :D
A teď taky samozřejmě hřmí a já se tady u ntb bojííímm :D :D :D

Echm ještě přidám "něco" protože mám opět strašnou chuť psát články :D :D :D
zatím Bye*bye*